GEOPOWER

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją gruntowych oraz powietrznych pomp ciepła, które wykorzystują energię z gruntu lub z powietrza, jako źródła ciepła. Nasze pompy ciepła zapewniają tanie i ekologiczne ogrzewanie domów, budynków mieszkalnych czy użyteczności publicznej. Pompy ciepła Geopower są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają niezawodność i trwałość urządzenia. Stosujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić optymalną wydajność. Zdajemy sobie sprawę z konieczności ochrony środowiska i dlatego oferuje produkty, które są przyjazne dla środowiska. Nasze pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii, co pozwala na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery.

Dowiedz się
więcej
Producent pomp ciepła GeoPower - siedziba SPEDNET
Powietrzna pompa ciepła split

Powietrzne pompy ciepła

W szerokiej gamie naszych produktów znajdują się pompy ciepła, które charakteryzują się wyjątkową jakością i są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi. Nasze pompy ciepła wytwarzane są na podstawie najnowocześniejszych technologii, które pozwalają na osiągnięcie maksymalnej wydajności, niezawodności oraz ekonomiczności działania. Wszystkie komponenty są starannie dobierane, a cały proces produkcji jest monitorowany i kontrolowany, aby zapewnić pełną satysfakcję, a także bezpieczeństwo dla naszych klientów.

Dowiedz się
więcej

Zbiorniki do pomp ciepła

Jako uzupełnienie oferty do pomp ciepła oferujemy zbiorniki ciepłej wody użytkowej oraz zbiorniki kombi posiadające wbudowane w jednej obudowie zbiornik ciepłej wody użytkowej i zbiornik buforowy. Wszystkie nasze zbiorniki są wykonane ze stali nierdzewnej 316L lub DUPLEX. Do pomp ciepła gruntowych proponujemy zbiorniki przystosowane do ustawienia w jednym pionowym słupku zbiornika i pompy ciepła, dzięki czemu urządzenia zajmują mniej miejsca w pomieszczeniu technicznym.

Dowiedz się
więcej
Serwis pomp ciepła GeoPower

Serwis pomp ciepła

Dla wszystkich naszych pomp ciepła zapewniamy serwis i konserwację. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by rozwiązać każdy problem jaki może pojawić się w czasie użytkowania pompy ciepła. Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją i montażem pomp ciepła na terenie całej Polski, co gwarantuje, że nasza wiedza i doświadczenie są wystarczające by zapewnić wsparcie techniczne dla wszystkich naszych pomp ciepła. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują również, że proponowane przez nas pompy ciepła są najwyższej jakości i są przystosowane do warunków klimatycznych panujących w Polsce. Zdając się na nasz zespół masz gwarancję, że pompa ciepła zostanie dobrana i zamontowana prawidłowo zapewniając możliwie najniższe koszty ogrzewania domu.

Dowiedz się
więcej
Odwierty pionowe do pomp ciepła

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Wykonaliśmy kilka tysięcy instalacji z pompami ciepła. Nasze pompy ciepła ogrzewają małe, średnie i duże domy jednorodzinne, rezydencje o powierzchni podłogi 2000 - 3000m2 z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi. W basenach całorocznych przez cały rok utrzymujemy temperaturę na poziomie 28°C - 33°C - w zależności od upodobań użytkowników. Ogrzewamy również całe osiedla bloków mieszkalnych wielorodzinnych posiadających po kilkaset mieszkań, zapewniając dla nich ogrzewanie zimą, chłodzenie latem oraz ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Nasze pompy ciepła ogrzewają również różne inne obiekty w tym hale magazynowe i produkcyjne, obiekty sakralne: kościoły, katedry, bazyliki, jak również domy parafialne, szkoły, markety i inne budynki. Możesz być pewny, że nasze pompy ciepła ogrzeją również twój budynek, zapewniając w nim komfort cieplny przez cały rok.

Dowiedz się
więcej